StrongFirst

StrongFirst

 STRONGFIRST JE CELOSVĚTOVÉ ŽELEZNÉ BRATRSTVO A SESTERSTVO

Spojuje nás přesvědčení, že síla má vyšší účel. Braň svoji vlast. Přihlas se jako dobrovolník v případě přírodní katastrofy. Vyhraj šampionát. Buď sebevědomý a staň se vysekanou a svalnatou verzí sebe sama.  Přidej se k nám.

Prof. Leonid Matvějev prohlásil:  “Síla je základem pro rozvoj ostatních fyzických kvalit”. Abys dosáhnul vysoké úrovně síly, vytrvalosti, sportovní dovednosti, a ztráty tělesného tuku, musíš nejprve zesílit. Tečka.

STRONGFIRST JE ŠKOLA SÍLY

Učíme muže a ženy jak dosáhnout vysoké silové úrovně. Rychle, bezpečně, a bez interference s jejich službou, prací, anebo sportem.

Náš systém je dobře ověřený profesionálními sportovci, příslušníky elitních armádních jednotek, jakož i lidmi všech různých oborů, kteří se rozhodli, že už nechtějí být dále slabí.

StrongFirst buduje sílu za pomoci několika mocných nástrojů – kettlebell, velké činky, cvičení s vlastní vahou – a jedním souborem univerzálních tréninkových principů. Zpětně jsme analyzovali a poskládali to, co ti nejsilnější dělají přirozeně, a teď přinášíme tyto exkluzivní znalosti tobě, za pomoci vybraných knih a videí, kurzů a instruktorských certifikací na všech pěti kontinentech.

POD VEDENÍM NAŠICH EXPERTŮ ZESÍLÍ JAK NOVÁČCI, TAK ŠAMPIÓNI

StrongFirst nasazuje v oboru laťku velmi vysoko. Kettlebell revoluci nastartoval v roce 1998 Pavel Tsatsouline, zakladatel StrongFirst. Naši instruktoři jsou národní šampióni, coachové šampiónů, příslušníci speciálních jednotek, elitní bojovníci, lékaři národních teamů, a další elitní sportovní profesionálové.

“JSEM ZAČÁTEČNÍK”

Začni svojí cestu k síle s DVD StrongFirst: Foundation of Strength anebo knihou Kettlebell Simple & Sinister.  Pro nejlepší výsledek pořiď obojí.

StrongFirst: Foundation of StrengthStrongFirst: Kettlebell - Simple & Sinister

Budeš potřebovat několik kettlebell – přečti si náš návod, jaké váhy si vybrat.

Pokud hledáš osobní výuku, ať už individuální nebo skupinovou, najdi si certifikovaného StrongFirst instruktora ve svém okolí.

Zdar a sílu!

“JSEM STŘEDNĚ POKROČILÝ”

Už se v posilovně trochu vyznáš, máš nepřehlédnutelné mozoly na ruck od cvičení s kettlebell, a jsi připraven povýšit svoje cvičení na další úroveň.

To, co potřebuješ pro zlepšení, je zkušený coaching nejlepších profesionálů. Jednodenní kurzy učí jen ti nejlepší certifikovaní StrongFirst instruktoři – v ČR mají naše oficiální zastoupení Pavel Macek (StrongFirst Team Leader, SFL, SFB) a jeho paní Justyna K. Macková (SFG2, SFL, SFB). Kettlebell, vlastní váha, velká činka – vyber si dle libosti.

Více zdaru a síly!

“JSEM POKROČILÝ”

Jsi připraven na nejdůkladnější a nejnáročnější vzdělání v oboru silového tréninku, jaké existuje?
Přihlaš se na naší instruktorskou certifikaci, zlatý standard oboru.

Mnoho vysoce vážených expertů v boor silového tréninku s hrdostí vystavuje instruktorský StrongFirst certificate na své zdi. Není ten správný čas i pro tebe?

Přidej se k elitě.

KALENDÁŘ PLÁNOVANÝCH STRONGFIRST AKCÍ

[events_list]