O nás

StrongFirst je celosvětové bratrstvo a sesterstvo síly.

Naším společným přesvědčením je to, že síla má vyšší účel. Braň svojí zemi. Přihlaš se jako dobrovolník záchranných prací v případě přírodní katastrofy. Vyhraj šampionát. Se ctí se staň vysekanější a svalnatější verzí sebe sama. Přidej se k nám. 

“Síla je základem rozvoje všech ostatních fyzických vlastností”, prohlásil prof. Leonid Matvějev. Abys dosáhnul vysoké úrovně výbušné síly, vytrvalosti, sportovní dovednosti a dobré postavy, musíš být nejdříve silný – strong first. Tečka.  

StrongFirst je škola síly. 

Učíme muže a ženy, jak výrazně zesílit. Rychle, bezpečně a bez toho, aby to nějak negativně zasahovalo do jejich služby, práce či sportu. 

StrongFirst buduje sílu pomocí několika mocných nástrojů – kettlebell, velké činky a vlastní váhy – a souboru těch samých, univerzálně platných principů. Zpětně vyskládáváme to, co ti nejsilnější dělají přirozeně – a přinášíme tyto ekluzivní vědomosti vám vše. Pomocí knih a výukových videí. Pomocí kurzů a instruktorských certifikací na pěti kontinentech. 

StrongFirst nasazuje v oboru laťku hodně vysoko. Pavel Tsatsouline – zakladatel – nastartoval kettlebell revoluci v roce 1998. Naši instruktoři jsou národní šampióni, coachové šampiónů, příslušníci speciálních jednotek, elitní cvičenci bojových umění, lékaři národních teamů, a další renomovaní profesionálové silových sportů. 

StrongFirst sdílí pohled prof. Jurije Verkošanského: “Teorie bez cvičení má stejné limity jako cvičení bez teorie.” Naše metody jsou vědecky a empiricky ověřené a mají jasně zdokumentované výsledky u profesionálních sportovců, příslušníků elitních armádních a policejních jednotek, jakož i běžných lidí, kteří se rozhodli, že už nechtějí být nadále slabí. 

Power to you!


 

CHYSTANÉ STRONGFIRST AKCE, KURZY A CERTIFIKACE

 

Sdílení