Dostáváme spousty e-mailů s touhle otázkou.

Odpověď je: “Netvrdím, že se mýlíte. Já jen vím, že mám pravdu.” Pokud nás chcete srovnávat se značkou XY, poslužte si, protože my to za vás dělat nebudeme.

Náš postoj, vyjádřený Danem Johnem:

Ve vaší kariéře, a je jedno, jestli sportovní, vojenské či prostě ve vašem životě, jednou přijde chvíle, kdy si náhle uvědomíte, že základy, ta nudná podstata, jsou ve skutečnosti klíčem k úspěchu. Mohli jste se všechno naučit v mateřské školce, jak nám před lety vysvětlila ta slavná knížka, a má pravdu, zřejmě to tak bylo. “Dorazit” je a vždycky bude základní princip úspěchu a “děkuji” je nepřekonatelná odpověď v mnoha životních situacích.  

 

Ve světě síly se vždy snadno zamilujete do každé naleštěné cetky nebo nové holky v kantýně nebo do té věci, která se musí psát VELKÝMI PÍSMENY, aby to odpovídalo její úžasnosti. Jo, taky jsem to zažil, dělal jsem totéž… mnohokrát. Stejně jsem se obloukem vrátil zpátky doslova k tomu, co jsem se naučil v mateřské školce silového vzdělávání: Jsou to základy. Je to podstata. A celým svým srdcem a otevřeně vám říkám: je to StrongFirst.

 

Základy jako naučit se napětí a vklínění pod zátěž, pochopit použití středu těla jako parního stroje a pumpy a akceptovat myšlenku, že zvedání těžkých vah vyžaduje plné nasazení mysli, těla i duše, nemůžou být nikdy příliš zveličené nebo medializované. Než přidáme balistiku, rychlost, asymetrii, nestabilitu a soutěžní stres, musíme projít údolím stínů síly. Vy musíte. Jako trenér o tom můžu mluvit a rozkreslit vám to na tabuli, ale vy jako učedník tím musíte projít.  

 

Samozřejmě, že postupujeme dále. Samozřejmě, že přidáme, dodáme, přidáme torchu barvy, trochu pozlátka, aby to bylo trochu hezčí. Ale nikdy nezapomínáme na základy, nikdy neztrácíme ze zřetele základní pravdu: je a vždycky bude jedno tajemství úspěchu ve světě odolnosti, střetů, sportu a fitness: StrongFirst.

Připojili jste se k nám, protože vám intuice napovídá, že jste našli své bratry a sestry. A váš mozek vám říká, že to, co jsme Dan a já popsali v Easy Strength, dává smysl a je podloženo vědou a zkušenostmi. Pokud vaše intuice a mozek mlčí, tak sem nepatříte.

 


CHYSTANÉ STRONGFIRST AKCE, KURZY A CERTIFIKACE