Proč by amatéři  měli trénovat jako profesionálové

Pokud může StrongFirst pomoci světovým šampiónům a speciálním jednotkám, může pomoci i vám.

Když jsem před několika měsíci viděl prof. Stuarta McGilla, řekl mi co se mu přihodilo na jeho klinice. Pětasedmdesátiletá žena se slzami v očích se mu svěřila, že už chtěla prodat svůj dům a jít někam kde mají pečovatelskou službu. Její zdraví bylo v pořádku, ale slábla a dělalo jí těžkosti vstát ze židle. Profesor tuto starou dámu naučil několik technik, které používají špičkoví powerlifteři – a vyučujeme je i v našem SFG curriculu. Nedlouho nato vstávala ze židle jako mladice. Byla štěstím bez sebe. Mohla zůstat ve svém domě a nejen že si udržela, ale i si zlepšila kvalitu svého života.

Na jedné straně spektra profesor McGill radí olympijským týmům, na druhé pracuje s „beznadějnými“ pacienty s problémy se zády. Přirovnává to k firmám vyrábějícím závodní auta. Ford GT, testovaný za extrémních podmínek, dává firmě neocenitelné lekce, které jsou potom použity pro Ford Taurus.

Metody profesionálních siláků jsou nejlepší a měly by být používány všemi. Pravděpodobně budete používat lehčí váhy – ale není zde důvod, proč byste měli trénovat jinak a spokojit se s podřadnými mainstreamovými metodami. Mnoho nadšenců si kupuje vybavení té nejvyšší kvality pokud na to mají prostředky. Jen kuchař bez špetky sebeúcty by použil nože z Walmartu namísto od značky Global nebo Wusthof. Ale, ač je to neuvěřitelné, když přijde na fitness, lidé jsou schopni se vyhýbat metodám profíků a zvolí si masový nesmysl, ekvivalent levného plastu.

Pokud je na vás přirovnání s nožem moc měkké, vezměte si v úvahu takový Glock. Má vzácnou poctu být volbou číslo jedna u profesionálů – a je také číslem jedna doporučovaným pro nováčky. Dnes je Glock světově nejpopulárnější pistolí, používají ho dvě třetiny policejních složek v USA a nespočet dalších institucí a uživatelů po celém světě.

StrongFirst je Glock pro naše odvětví. Naši hlavní instruktoři mají to privilegium trénovat světové šampiony, radí držitelům světových rekordů, trénují elitní speciální jednotky. Nezáleží na tom co máte za sebou, přihlašte se na SFG/SFB  a uděláme z vás lepší muže a ženy tím samým způsobem, jakým učíme profesionály.

Plánované StrongFirst semináře, kurzy a instruktorské certifikace

[events_list]